• Faik Çağatay Demir

İşte Xbox-Bethesda ortak etkinliğinde öne çıkan oyunlar! Forza Horizon 5 ve daha fazlası…

E3 2021 etkinlikleri kapsamında düzenlenen, Xbox-Bethesda ortak etkinliğinde tanıtılan oyunların listesine göz atalım.

Forza Horizon 5

Meksika sınırlarına taşınan açık dünya macerasında Microsoft, serinin en büyük haritasına sahip olacağını belirtiyor. Yeni nesil, önceki nesil ve PC platformuna çıkış ile birlikte (9 Kasım) Game Pass’e gelecek Horizon 5’in yüzlerce yeni aracı içinde barındırması bekleniyor.

Oyuna ait tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Halo Infinite F2P Multiplayer

Etkinlikte Halo Infinite’e ait bir oynanış videosu da gösterildi. Sezonluk güncelleme bazlı ilerleyecek oynaması ücretsiz Halo Infinite, 2021 yılının son çeyreğinde tüm Xbox konsolları ve PC platformuna çıkış yapacak.Xbox özel oyunu: Redfall

Co-op olarak oynanabilen ve açık dünya birinci şahıs görüş açısına sahip olan Redfall, ödüllü Prey ve Dishonered’ı geliştiren ekip tarafından hazırlanıyor. Tek başına veya multiplayer olarak oynanabilen Redfall, 2022 yaz aylarında çıkışını yapacak.Starfield

Bethesda tarafından geliştirilen ve uzayda geçecek rol yapma oyunu Starfield, Xbox’a özel olarak 11 Kasım 2022 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.STALKER 2

Korku ile birinci şahıs bakış açısını bir arada harmanlayan serisinin devam oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, büyük bir açık dünya vaadediyor. Xbox konsoluna özel olarak hazırlanan oyunun çıkış tarihi ise 28 Nisan 2022 olarak belirtildi.

Oynanışa ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.Daha fazlası için takipte kalın.

Kaynak ve görsel

#bethesda #e32021 #xbox #XboxBethesda

0 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör