google-site-verification=hAdtdKd4qxdiJ2dvqgWh8jK6y02hI-Jf4_TRzwFovN4
top of page
  • Yazarın fotoğrafıFaik Çağatay Demir

Exxen, yayın hayatına başladı

Acun Ilıcalı’nın liderliğinde geliştirilen, yeni dijital içerik platformu Exxen, 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başladı.

Gelin hep birlikte Exxen’de neler var göz atalım.

Exxen şu an için emekleme aşamasında desek yeridir. Her yeni kurulan dijital platform gibi Exxen’de içerik açısından kısır bir noktada. Şu an için (1 Ocak 2021) platformda izleyebileceğiniz farklı türlerden toplamda 40 tane içerik mevcut. Var olan dizilerin ise genellikle sadece ilk bölümleri var.

exxen.com

Bunlardan başlıcaları;

  1. Sihirli Annem

  2. Tolgshow Filtresiz

  3. Konuşanlar

  4. Bu Benim Masalım

  5. Hükümsüz

  6. Şeref Bey

  7. MasterChef Junior

Platforma üye olmak istediğiniz sizi iki tip üyelik karşılıyor.

exxen.com

RKLMVAR, size program tüketirken ara ara reklam gösteriyor.

RKLMYOK ise, reklamsız olup, ekstra olarak bu içerikleri cihazınıza indirdikten sonra izleme imkanı tanıyor.

exxen.com

İki üyelik tipi için 7 günlük bir deneme sürümü mevcut. Eğer yıllık plan almak isterseniz Exxen 2 ay size hediye ediyor.

Kart bilgilerinizi girip, üye olduktan sonra platform sizden 1₺ tahsil ediyor. Bunu, 7 günlük deneme süresini istismar etmemek için kullandıkları bir ara çözüm olarak düşünebiliriz.

Exxen’de izlemek istediğiniz içerikleri kaybetmemek istiyorsanız “listeme ekle” seçeneği de kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca “yarım kalanlar” sekmesi altında, izlemeyi yarım bıraktığınız içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Belirtmemiz gereken diğer bir konu ise, Exxen sık sık hata mesajları veriyor. Platforma üye olduktan sonra size gelen e-posta üzerinden e-mail doğrulaması yapmanız isteniyor. İşlemi gerçekleştirdikten sonra “Verify” ibaresini görseniz bile hata orda kalmaya devam ediyor.

exxen.com

Sitede menüler arasında dolaşırken şu hatayı alırsanız da şaşırmayın. Yaşadığınız başka tüe hatalar için Canlı Sohbet hattı da mevcut.

exxen.com

Artılarıyla ve eksileriyle Exxen, Türkiye’nin yeni dijital platformlarından biri olarak yayın hayatına başladı. Yerel sektörde en büyük rakibi olan BluTV ile de yakın dönemde sıkı bir rekabete girmesini beklediğimiz Exxen’e, yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Daha fazlası için web sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Haber kaynağı ve görseller Exxen’den alınmıştır.

#acunılıcalı #exxen #exxenrehberi

0 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page