google-site-verification=hAdtdKd4qxdiJ2dvqgWh8jK6y02hI-Jf4_TRzwFovN4
 
  • Faik Çağatay Demir

Battlefield 2042 tanıtıldı: İşte çıkış tarihi ve detaylar!

Electronic Arts ve DICE ortak yapımı Battlefield 2042’den trailer geldi.

İşte detaylar!

Yeni nesil konsollarda ve PC platformunda 128 kişilik multiplayer deneyim vaadedecek Battlefield 2042, gerçek zamanlı etkinlikleri de içerisinde barındıracak.

Adından da anlaşılabileceği gibi 2042 yılında geçecek oyunda tasvir edilecek dünya yiyecek, temiz su ve enerji kıtlığı içinde bulunuyor. Bu sebeplerden ötürü bir sürü ulusun yıkıldığı ve görülmemiş çapta bir mülteci krizinin ortasında ise Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’nin çıkardığı dünya savaşını konu alan oyunda oyuncular, klasikleşmiş Battlefield sınıflarından birini seçerek maceraya atılacaklar.Tanıtlan ilk oyun modları klasikleşmiş Conquest ve Breakthrough. Ardından Hazard Zone olarak belirtilen modda ise oyuncular takım bazlı eşleşmelerde multiplayer arenasında sahne olacak.

3. olarak ise basın bildirisinde belirtilmeyen, ancak 22 Temmuz tarihinde gerçekleşecek olan EA Play Live etkinliğinde tanıtılacağı duyurulan bir yepyeni bir mod ile birlikte Battlefield 2042, 22 Ekim tarihinde yeni nesil, eski nesil ve PC platformu için çıkış yapacak.

Daha fazlası için takipte kalın.

Kaynak ve görsel

#battlefield2042 #dice #eaplay #oyun

0 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör